Antyprzemocowa fotosesja

W sobotę 28 listopada w warszawskim klubie Gemba przy Wilczej 50/52 odbyła się antyprzemocowa fotosesja w ramach akcji #trzymamstronekobiet organizowanej przez Zastępczynię Rzecznika Praw Obywatelskich dr Sylwię Spurek. Szczegóły akcji znajdziecie na powstałym w tym celu funpejdżu https://www.facebook.com/16dniprzeciwprzemocy/.

W trakcie sesji można było zrobić sobie zdjęcie i wybrać jedno z haseł lub ułożyć swoje, będące kontynuacją zdania „Trzymam stronę kobiet bo…”. Efektem fotosesji będą przygotowane zdjęcia osób, które przyszły się sfotografować. Zdjęcie będzie opatrzone wybranym hasłem oraz białą wstążką symbolizującą sprzeciw wobec przemocy.

Kto się nie załapał na sesję, nie martwcie się! Zdjęcie można zrobić sobie indywidualnie telefonem lub innym urządzeniem. Do zdjęcia wystarczy przygotować hasło napisane na kartce i przypiąć białą wstążkę. Zdjęcia możecie wysyłać na funpejdż 16 Dni Przeciw Przemocy do końca trwania kampanii czyli do 10 grudnia!

Do obejrzenia filmik z sesji autorstwa Olka Lipskiego:

ANTYPRZEMOCOWA SESJA

WYDARZENIE ☛ANTYPRZEMOCOWA SESJA ☛ W przerwie od publikacji zdjęć naszych sławnych ambasadorów, z wielką przyjemnością chcemy wam przedstawić wyniki ubiegłotygodniowej sesji antyprzemocowej, zorganizowanej przez Głosy Przeciw PrzemocyBędziemy publikować po 10 zdjęć. Więcej na: https://www.facebook.com/events/639503459507121/Dodatkowo Pan @Olek Lipski nakręcił dla nas film z sesji.Jeszcze raz bardzo Panom Grzegorz Stompor i Łukasz Wójcicki dziękujemy!!! ❤️ ❤️ ❤️Zachęcamy Panów do odnajdywania siebie na zdjęciu i komentowania, np. dlaczego wzięli udział w sesji.#16dniprzeciwprzemocy#trzymamstronekobiet

Posted by 16 dni przeciw przemocy on Samstag, 2. Dezember 2017

Dodaj komentarz